HOME

Facebook

Twitter

YouTube

Celebrator

dM Forum

 

 

 

 

|MySecretGardenParty

MUZYKA - MSGP

| GALERIA

| KALENDARIUM

| MUZYKA

| V/DJ's [VSI] Team

| KLUB

| MEDIA / LINKI

 

MSGP

S80!P

ZLOTY DM

CRYOGENIX

 

|

MySecretGarden PARTY (MSGP) - ta cykliczna impreza skierowana jest do fanów depeche MODE o charakterze lokalnym, w okresie wakacyjnym impreza często przemieniała się w spotkanie ogólnopolskie, z silną reprezentacją gości zagranicznych z innych miast Polski. Wtedy to stawała się ogólnopolskim spotkaniem fanów depeche MODE. MySecretGarden Party jest miejscem spotkań Warszawskich fanów depeche MODE, choć ze względu na klimat jaki się wytwarza nie trudno tu spotkać fanów z innych miast przelotem goszczących w naszym pięknym mieście.

Na tę imprezę przychodzą także miłośnicy mocniejszego uderzenia z nurtu EBM - Industrial, Dark-Electro. Dlatego wychodząc im naprzeciw gramy więcej muzyki pokrewnej tym stylom, są to najczęściej - jeden lub dwa sety - 45 minutowe z muzyką takich wykonawców jak VNV Nation, Covenant, Hocico, Suicie Commando, Funker Vogt, Front 242, Nitzer Ebb czy Wumpscut

Na MSGP można posłuchać wszelkich nowości jakie pokazują sie na rynku, a wywodzą się w/w styli.

Ponieważ mamy świadomość skąd muzyka depeche MODE się wywodzi i jaka muzyka była tworzona na początku drogi tego zespołu, dlatego od drugiej połowy 2005 roku w czasie MSGP również pobawić się można przy brzmieniach rodem z lat 80. Główny trzon stanowi muzyka takich zespołów, jak Pet Shop Boys, A-HA, The Cure, Sisters Of Mercy, Ultravox czy Tears For Fears. Set ten pełnił przez długi czas zajafkę nowej imprezy. To właśnie obserwując zainteresowanie tym setem i pozytywne reakcje postanowiliśmy przemienić ów blok w pełnoprawną imprezę, która od 2006 roku grana jest przemiennie z MSGP. Tak właśnie powstała kolejna impreza - StoriesOfOld Party (S80!P).

Przed właściwą częścią MSGP gramy set rozgrzewkowy, natomiast na godzinę przed końcem gramy koncert życzeń w klimatach muzyki, jaką prezentujemy. Właściwa część MSGP zawsze rozpoczyna się od koncertowej wersji utworu My Secret Garden z trasy A Broken Frame z 1982 roku.

Kolejnym mocnym punktem każdej imprezy jest nieformalny hymn członków PFDM, którego wywodzi się większość bywalców MSGP utwór But Not Tonight. Utwór ten zawsze kończy się długą wokalizą - a'capella - w wykonaniu fanów, która dodatkowo przeciągana jest przez DJ'a Małego umiejętnym miksowaniem utworów.

Prezentowana muzyka okraszona jest wizualizacjami, teledyskami, prezentacjami w klimatach depeszowskich, lat 80. i industrialnymi.

Oprócz MSGP / S80!P / CRYOGENIX naszym udziałem tworzone były również ogólnopolskie ZLOTY.

|

MUZYKA Menu

MY SECRET GARDEN PARTY

STORIES OF OLD PARTY

ZLOTY DM

CRYOGENIX NIGHT+INNE


Follow @MSGP_SOOP on Twitter

Twitter

Najbliższe imprezy:

    Śledź MSGP na Twitterze



    © [VSI] Team v3.0 2005-2011/p>